דקו-אריג

דקו אריג - עיצוב וילונות במרכז ובשרון

דקו אריג מתמחה בעיצוב וילונות יחודיים, טפטים והלבשת הבית בכל הסגנונות ומלווה בייעוץ סטיילינג לעיצוב הבית והעסק באיזור המרכז והשרון.
בדקו אריג עקרון הביתיות והיחס האישי משמש נר לרגליו, וככזה מושם בו דגש על הפרטים הקטנים שמעצבים את היתרונות הגדולים.

זה מתחיל בחוט ומחט! בידינו ידע ונסיון עשיר במגוון סגנונות תפירה, ומכאן רמת הגימור של הוילונות ברמה גבוהה במיוחד. אבל זה לא מספיק! אנו רואים חשיבות ראשונה במעלה בהבנת צרכיך, טעמיך וסגנונך ולכן נדאג להגיע לביתך עם מגוון רחב של קטלוגים ועבודות לדוגמא. בהתאם לתקציבך נתפור את המענה ההולם עבורך.

אנו מחזיקים בסטודיו שלנו עשרות סוגי בדים לוילונות, כריות ובדי ריפוד בשלל גוונים, סגנונות ומרקמים ממיטב היצרנים הטובים בעולם. סיפורי בדים של ממש!
לתוך עולם הטקסטיל והוילונות אנו שוזרים את הידע והנסיון בסטיילינג ומבצעים התאמות של וילונות, טפטים ומוצרי הצללה בצבעים ובמרקמים מגוונים המתאימים לסגנון ואווירת הבית והעסק.

 

סגנונות וילונות

טבעי: הטרנד הטבעי שקיים מספר שנים, מאופיין בבדי כותנה, פישתן ובבדים שקופים רכים בגוונים בהירים ואווריריים. צורת התפירה קלילה ובנויה מלולאות מבד סרטי כיווץ והשחלה. וילונות אלו מקנים תחושה רגועה ונעימה.

מודרני: סגנון מינימליסטי וישר. מורכב לרוב משכבה אחת של וילון  ללא תוספות אביזרים. סגנון זה מאופיין בעיקר מגווני לבן, אפור ושחור. צורת התפירה האופיינית: כפלים שטוחים, פנלים ורומים.

קלאסי: וילונות המאופיינים במראה מאופק ומסודר, תמיד סימטרי, עשיר בבד ונטייה לשילוב כנפיים בצידי הוילון או כותרת בצבעים חמים. מגיעים בתוספת אביזרים המקנים מראה ייחודי.

 

סוגי בדים

כותנה: בד טבעי, נעים למגע ומראה, ניתן לצבוע או לרקום עליו. חסרונות: רגישות לקרינת שמש, עמידות נמוכה, מתאים לוילונות בסגנון כפרי ווילונות בחדרי ילדים.

פישתן: בד טבעי בעל מראה עדין, מגיע בגוונים טבעיים כמו שמנת או קרם. הפישתן נחשב לבד עדין, אשר מתאים לוילונות בסגנון כפרי בעלי מראה קליל וחופשי .

משי: בד טבעי המקנה יוקרה ועושר ובעל ברק עז. קיימים בדי משי במבחר עשיר של גוונים. המשי מתאים לוילונות בסגנון קלאסי אירופאי. חובה לתפור לבדי המשי ביטנה.

אורגנזה: בד סינתטי שקפקף במגוון רחב של צבעים, ריקמות, הדפסים וחוטים שזורים בתוך הבד. האורגנזה בעל ברק עז ומתאים בעיקר לוילונות בסגנון קלאסי.


מזה שנים אנו רוקמים שיתופי פעולה עם מעצבי פנים ואדריכלים ומגבים באופן מוחלט את שלבי התכנון והייעוץ המקצועי של הבית והעסק. לאור שיתופי הפעולה משביעי הרצון שהתווספו לנו לאחרונה, הקמנו מחלקה מיוחדת המטפלת בנושא הסטיילינג והאדריכלות.

מארג הלקוחות שלנו כולל עסקים וחנויות לצד וילות ודירות.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

לפגישת ייעוץ והתאמה ללא תשלום אצלך בבית נא ליצור קשר:
סיגל.   050-7273252  |   טל':  09-8942729
מבטיחה לא להגיע בידיים ריקות!